+48 608 861 167
fph_bertom@wp.pl

Frezowanie płyty tłocznika

Przedstawiamy krótki filmik z frezowanie płyty tłocznika w Naszej firmie. Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszamy do współpracy. Frezujemy ,wykrawamy ,tłoczymy , formujemy, zaginamy elementy z blach oraz taśm stalowych i kolorowych.  

Czytaj dalej

Życzenia wielkanocne

Wszystkim naszym Partnerom, Współpracownikom i Klientom życzymy, aby ten czas Świąt Wielkanocnych był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Wasze serca nadzieją i dodawał sił, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany.  

Czytaj dalej

Stale narzędziowe NC11LV, NC6

W naszej firmie wykorzystujemy stale do hartowania w oleju NC11LV , NC6, o dużej zawartości węgla, w niektórych do ok. 2,0% oraz chromu (od 1 do 13%). Stale charakteryzują się niewielkimi odkształceniami podczas hartowania i cechują się dużą odpornością na ścieranie. Stale narzędziowe wykorzystujemy głównie do wykrojników , tłoczników na matryce stemple, wyrzutniki itp.  …

Czytaj dalej

Frezowanie na Frezarce VF-1

Witam. Frezowanie kieszeni na frezarce VF-1 . Zainteresowany klientów zapraszamy do współpracy w zakresie frezowania.  Przedstawiamy przykładowe detale z frezowania w Naszej firmie.    

Czytaj dalej

AUTOMATYCZNA LINIA WYKRAWAJĄCA

Chcielibyśmy poinformować naszych klientów o uruchomieniu nowej linii do produkcji elementów z taśm stalowych oraz kolorowych.  Prasa mimośrodowa o nacisku 90T  z podajnikiem CNC wraz z pełnym wyposażeniem prostująco rozwijającym. Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszamy do współpracy.   Produkcja seryjna to nasza specjalność:)                

Czytaj dalej

Życzenia Bożonarodzeniowe

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w 2020 roku. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.   Z wyrazami szacunku i w podziękowaniach za owocną współpracę Życzy Właściciel Tomasz Kukułka wraz z całą załogą:)     „„Są ludzie, którzy zasługują na wiele, a nie oczekują…

Czytaj dalej